Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

PEZETMOT

ul. Wspólna 4
35-205 Rzeszów
 

Tel:    17 853 28 86
Tel:    17 853 48 04 
 

www.pezetmot.pl

www.pzmot.ipr.pl  

Email:poczta@pezetmot.pl

PODŁOGI DO BUSÓW

ZABUDOWY PRZESTRZENI ŁADUNKOWYCH

Wykonujemy zabudowy przestrzeni ładunkowych pojazdów, które w pierwotnej wersji posiadają tylko blaszane ściany, sufit i podłogę.

Naszym zadaniem jest wyłożenie ścian i opcjonalnie sufitu sklejką, która jest malowana lakierem bezbarwnym. Sklejka ma grubość 4 mm ze względu na konieczność jej uformowania zgodnie z krzywizną ścian. Wytrzymałość sklejki jest wystarczająca, aby ochronić blachę zewnętrzną auta przed uderzeniami przewożonego towaru.

Podłogi wykładamy sklejką wodoodporną antypoślizgową montowaną przy użyciu specjalistycznego kleju co sprawia, że oryginalna podłoga pozostaje nienaruszona. Nadkola wewnętrzne obudowujemy sklejką lub oklejamy ochronną wykładziną.


Na życzenie klienta ocieplamy ściany i sufit, stosując klejony styropian, również wygłuszamy rezonujące blachy za pomocą klejonych płyt z mas bitumicznych. Montujemy również ogrzewania postojowe zapewniające zachowanie dodatnich temperatur wewnątrz pojazdu. Tak zabezpieczona przestrzeń ładunkowa pozwala na spokojną wieloletnią eksploatację bez uszkodzenia blach karoseryjnych pojazdu.

Staramy się sprostać wszelkim życzeniom naszych klientów, wykonując jednocześnie wszystkie zabudowy minibusów i przebudowy pojazdów zgodnie z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej.

Polityka plików cookie

Zapoznaj się z polityką plików cookies.

Czy akceptujesz?